Wizażystka

Wizażystka Paulina Kruszewska-Zelman

Każda z nas może czuć się piękna. Odpowiedni dobór ubrań, kolorów i makijażu wpływa na Twój wizerunek, a przez to samopoczucie i sposób, w jaki jesteś odbierana przez otoczenie. Nie wierzysz? Zrób prosty eksperyment, załóż sportowe ubrania, nie rób makijażu i idź do sklepu na zakupy lub urzędu coś załatwić. A teraz starannie się umaluj i ciekawie dobierz elementy ubioru. Zmiana nastawienia ludzi, z którymi się zetkniesz będzie zaskakująca!

„Pierwsza musisz się zaakceptować, by zaakceptowali Cię inni. Kobiety powinny celebrować dane im przez Boga piękno, zamiast nieustannie próbować się zmieniać”
IMAN

Naprawdę wierzę w to, że każda z nas jest piękna i potrafię wychwycić te najładniejsze elementy oraz ukryć to, czego w sobie nie lubisz. Oprócz kilku lat doświadczenia pomagają mi w tym ukończone kursy wizażu, stylizacji oraz wiedza zdobyta podczas rocznego studium wizażu i charakteryzacji w Międzynarodowym Studium Dziewulskich.

„Kostium, fryzura i makijaż od razu informują, a przynajmniej dają spore wyobrażenie o tym, kim jest dana postać”
(Colleen Atwood)

Moim zadaniem jest sprawienie byś choć przez jeden dzień czuła się najpiękniejsza. Ważnym elementem mojej pracy są odpowiednio dobrane kosmetyki. Korzystam jedynie ze sprawdzonych produktów dobrych marek. W moim kufrze znajdziesz kosmetyki Kryolan, MAC, Inglot, MaxFactor, Sleek, NYX i wiele wiele innych. Każdy makijaż jest utrwalony fixerem, dzięki czemu staje się wodoodporny i trwały nawet do 36 godzin.

Certyfikaty i kursy

kurs wizażu

kurs stylizacji ubioru

certyfikat kurs stylizacji ubioru

certyfikat dress code