Makijaż dzienny

Makijaż dzienny

Makijaż dzienny powinien wydobywać Twoje naturalne piękno i ukrywać to, czego w sobie nie lubisz. Nie chodzi jedynie o niedoskonałości cery, ale również owal twarzy, zbyt wysokie czoło czy za szeroki nos. Odpowiedni sposób konturowania twarzy zmienia sposób postrzegania tych elementów przez Twoich odbiorców.

Makijaż dzienny oczu

Makijaż dzienny oka operuje dobraną do jego kształtu kreską. W zależności od wielkości i sposobu osadzenia oka może zmieniać się jej długość czy grubość. W tym make-upie oko zostaje delikatnie podkreślone matowymi cieniami do powiek. Nie zapominamy również o umalowaniu brwi, które nadają ramy całości.

Kolorystyka makijażu dziennego

Makijaż dzienny zazwyczaj operuje jasnymi pastelowymi barwami lub barwami ziemi. Wyjątkiem jest tzw. makijaż francuski. W tym wypadku stawiamy na idealną cerę, ładnie wytuszowane rzęsy i usta umalowane mocnymi, żywymi barwami. Może to być róż, czerwień, fiolet lub pomarańcz. Makijaż dzienny inspirowany make-upem Francuzek często pojawia się na pokazach mody. To jeden z nielicznych makijaży fashion, który podbił serca kobiet na całym świecie.

Cena makijażu dziennego: 150 zł.

makijaż dzienny