Makijaż biznesowy

Makijaż biznesowy

Makijaż biznesowy jest formą makijażu dziennego. Wyróżnia go subtelność i brak mocnych akcentów. Podstawą podczas wykonywania makijażu biznesowego jest ukrycie niedoskonałości cery.

Cera w makijażu biznesowym

Makijaż biznesowy zaczynamy od nałożenia bazy pod podkład dostosowanej do rodzaju i potrzeb cery. Może to być baza silikonowa, wypełniająca zmarszczki lub rozświetlająca. Następnym krokiem będzie nałożenie podkładu. Przebarwienia, naczynka i wszelkie niedoskonałości, których nie ukrył fluid zakryjemy korektorem lub kosmetykiem zapewniającym pełne krycie czyli kamuflażem. Ostatnim krokiem jest utrwalenie makijażu poprzez aplikację pudru.

Makijaż biznesowy oczu

Makijaż biznesowy charakteryzuje się bardzo delikatnym make-upem oczu. Używamy głównie brązowych, beżowych, pastelowych bądź łososiowych cieni do powiek. Wybieramy maty lub leciutki połysk. W makijażu biznesowym rezygnujemy z eyelinera na rzecz roztartej kreski narysowanej kredką.

Makijaż biznesowy: usta

Usta w makijażu biznesowym powinny mieć kolor zbliżony do naturalnego. W zależności od indywidualnych preferencji możemy użyć błyszczyka albo matowych pomadek.

Cena makijażu biznesowego: 150 zł.

makijaż biznesowy