Makijaż studniówkowy

Makijaż studniówkowy powinien idealnie wpisać się w całą stylizację i najnowsze trendy. Musi być też trwały, by przetrwał cały noc. Zobacz, jak go wykonać.

Makijaż ust – 3 najczęstsze błędy

Chciałabyś mieć piękny makijaż ust, ale nie wiesz, czemu to nie wychodzi? Zobacz, jakie 3 najczęstsze błędy popełniamy podczas robienia makijażu ust.

Makijaż ślubny. Jakie są najnowsze trendy w makijażu?

Makijaż ślubny rządzi się swoimi prawami. Zobacz, jakie trendy w makijażu obowiązują w trwającym nadal sezonie ślubnym 2015. Makijaż ślubny Makijaż ślubny to kompromis pomiędzy makijażem wieczorowym a fotograficznym. Musi pięknie prezentować się w rzeczywistości, ale też na zdjęciach. Podczas jego wykonywania należy uwzględnić zmianę oświetlenia z dziennego (podczas ślubu) na ciepłe sztuczne, które będzie … Czytaj dalej Makijaż ślubny. Jakie są najnowsze trendy w makijażu?

Jak czyścić pędzle do makijażu?

Coraz więcej z Was ma już pędzle do makijażu. Może nie całe komplety, ale te najważniejsze i najpotrzebniejsze jak najbardziej. Jeśli chcecie, by Wam długo i wiernie służyły, zobaczcie jak czyścić pędzle do makijażu? Niezależnie od tego, czy używasz pędzli z naturalnego czy ze sztucznego włosia, przynajmniej raz na tydzień należy im się kąpiel. Jak czyścić pędzle do … Czytaj dalej Jak czyścić pędzle do makijażu?

Makijaż sylwestrowy Warszawa

Makijaż sylwestrowy Warszawa? Zapraszam! Wraz z początkiem przygotowań do świąt Bożego Narodzenia zaczynamy myśleć o stylizacji i makijażu sylwestrowym… Jednak nawet najpiękniejsza sukienka straci swój blask bez odpowiedniego makijażu sylwestrowego i fryzury. Albo na odwrót: najprostsza stylizacja w zestawieniu z fantastycznym makijażem zachwyca. Jeśli chcesz, aby makijaż był trwały i piękny, skorzystaj z doświadczenia wizażystki … Czytaj dalej Makijaż sylwestrowy Warszawa

Makijaż ciała

Makijaż ciała do tej pory kojarzył nam się z henną, kredkami do ciała, ewentualnie z wszelkiego rodzaju brokatami i świecidełkami. Nic bardziej mylnego. Magazyny i Internet od dłuższego czasu są pełne pięknych modelek o nieskazitelnej skórze.Photo Shop? Nie tylko! O wiele łatwiej jest osiągnąć taki efekt poprzez odpowiedni makijaż ciała.  Sally Hansen Airbrush Legs Rajstopy … Czytaj dalej Makijaż ciała