Makijaż wieczorowy

Makijaż wieczorowy

Makijaż wieczorowy dobieramy do typu kolorystycznego bądź do elementów ubioru. Przykładowo jeśli w Twojej sukni jest różowy pasek, może do niego nawiązywać kolorystyka makijażu.

Smoky eyes

Bardzo rozpowszechnionym typem makijażu wieczorowego są smoky eyes. Ich popularność wiąże się zapewne z tym, że pasuje większości kobiet, jest bardzo elegancki i idealnie modeluje kształt oka. Podczas wykonywania smoky eyes można użyć dowolnych kolorów i zrobić go w wersji bardzo ciemnej lub z rozjaśnionym wewnętrznym kącikiem oka.

Makijaż wieczorowy z graficzną kreską

Makijaż wieczorowy może opierać się na mocnej, graficznej kresce. Najczęściej rezygnujemy wówczas z ciemnego cienia na powiece na rzecz intensywnej czerwieni lub różu na ustach. Tego typu makijaż wieczorowy jest niesamowicie kobiecy.

Makijaż wieczorowy

Makijaż wieczorowy może mieć jeszcze wiele innych wersji. Zawsze dopasowujemy go do typu urody oraz kolorystyki. Możemy użyć podczas jego wykonywania kępek rzęs. Make-up zawsze zostaje utrwalony fixerem, który w połączeniu z odpowiednimi bazami, podkładami i pudrem zapewnia trwałość makijażu wieczorowego nawet do 36 godzin.

Cena makijażu wieczorowego: 200 zł.

makijaż wieczorowy