Makijaż ślubny

Makijaż ślubny

Makijaż ślubny jest szczególnym rodzajem makijażu. Stanowi kompromis pomiędzy makijażem fotograficznym a wieczorowym. Musi pięknie wyglądać na zdjęciach, ale również nie być przerysowany lub zbyt mocny w rzeczywistości. Ważną cechą makijażu ślubnego jest trwałość. Nie tylko powinien pozostać w nienaruszonym stanie do rana, ale również musi przetrwać uściski i pocałunki czasami ponad setki osób, łzy wzruszenia czy deszcz.

makijaż ślubny

Czy istnieje typowy makijaż ślubny?

Nie istnieje typowy makijaż ślubny, ponieważ nie istnieje typowa Panna Młoda. Każda z Pań jest inna, ma inne preferencje, przyzwyczajenia i marzenia o tym, jak chce wyglądać w dniu ślubu. Właśnie dlatego nie da się podać definicji typowego makijażu ślubnego. Dla części Panien Młodych jest to delikatny dzienny make-up, dla innych makijaż w stylu retro, a dla pozostałych smoky eyes. W związku z tym w przeciągu kilku lat pracy nie wykonałam dwóch takich samych makijaży ślubnych.

Próbny makijaż ślubny

Próbny makijaż ślubny nie jest obowiązkowym punktem w planowaniu wesela. Jest to pierwsze spotkanie wizażystki z Panną Młodą, na które należy zarezerwować około dwóch godzin. W tym czasie mamy możliwość poznania się. Dowiaduję się, jakie są Twoje preferencje, jak malujesz się na co dzień i jakie makijaże Ci się podobają. Omawiamy wygląd sukni, kolorystykę bukietu i pozostałe elementy związane z ceremonią. Posiadając te wszystkie informacje dobieram makijaż ślubny nie tylko do Twojej urody, kształtu twarzy czy typu kolorystycznego. Interesuje mnie również Twoja osobowość i oczekiwania. Nawet najpiękniejszy makijaż może nie do końca odpowiadać Twoim wyobrażeniom czy po prostu przyzwyczajeniom. Będziemy szukać takiego make-upu, który sprawi, że w dniu ślubu naprawdę będziesz wyglądać i przede wszystkim czuć się najpiękniejsza.

Makijaż ślubny

Makijaż ślubny powinien być wykonany po fryzjerze. Jeśli byłyśmy umówione na próbny makijaż ślubny, wystarczy nam godzina. Jeżeli nie zdecydowałaś się na makijaż próbny, ideałem byłoby zarezerwowanie na makijaż ślubny przynajmniej 1,5 godziny.

Gwarancją trwałości Twojego make-upu jest użycie sprawdzonych kosmetyków. Nie jestem przywiązana do określonej marki. Korzystając z kilkuletniego doświadczenia oraz wiedzy zdobytej podczas kursów i studium wizażu wybieram zawsze produkty, które w pełni spełniają moje wymagania. W moim kufrze znajdziesz takie marki jak Kryolan, Make Up For Ever, MAC, Inglot, NYX, Sleek, Inglot, i wiele wiele innych. Zawsze wybieram najlepsze dla Ciebie produkty.

Trwałość makijażu ślubnego jest uwarunkowana nie tylko rodzajem użytych produktów, ale również sposobem aplikacji kosmetyków oraz użyciem odpowiednich baz. Na koniec makijaż ślubny utrwalany jest fixerem, który tworzy powłokę przypominającą folię. Nie pozwoli ona na zmycie make-upu przez deszcz, łzy czy pocałunki. Producent fixera zapewnia trwałość makijażu do 36 godzin.

Makijaże świadkowej i gości

Bardzo często osoby towarzyszące Pannie Młodej również korzystają z usług wizażystki. Czas wykonania makijażu wieczorowego dla gościa to godzina. Make-up zostaje dobrany do typu kolorystycznego oraz planowanej stylizacji. Ukończone kursy stylizacji ubioru zakończone egzaminem i certyfikatem MEN pozwalają mi na idealne dopasowanie makijażu do pozostałych elementów wyglądu. Makijaż wieczorowy świadkowej, mamy lub siostry Panny Młodej jest utrwalony fixerem tak samo jak makijaż ślubny. W razie potrzeby kształt oka zostaje wymodelowany również poprzez użycie kępek rzęs.

Dlaczego warto?

Zastanawiasz się, dlaczego warto skorzystać z usługi wizażystki w dniu ślubu? Po pierwsze wykonany przeze mnie makijaż jest trwały i wodoodporny. Po drugie dzięki kilkuletniemu doświadczeniu idealnie dobiorę kolory oraz typ makijażu do Twojej urody. A po trzecie, zamiast stresować się tym, że coś Ci nie wychodzi podczas wykonywania make-upu, możesz się oddać w ręce specjalistki i odprężyć przed niesamowicie ważnym wydarzeniem jakim jest ślub.

Cena makijażu ślubnego, próbnego makijażu ślubnego i makijaży gości

Koszt makijażu ślubnego oraz próbnego makijażu ślubnego to 200 zł za każdy z nich.

Koszt makijażu gości, świadkowej lub mamy Panny Młodej to 200 zł za każdy z nich.